Ahi

Valesti ehitatud ahi tarvitab liialt palju kütust, annab liiga vähe sooja ning võib põhjustada tulekahju. Seetõttu on mõistlik valida ahju ja muid küttesüsteeme ehitama kutsetunnistusega pottsepp, kes annab uuele ahjule ahjupassi ja garantii. 

Ahju tüüp ja suurus tuleks valida koos pottsepaga, kes hindab ruumi küttevajaduse ja pakub kliendile erinevaid lahendusi, seejuures arvestades tuleohutusega.

Alati ei pea vana ahju lammutama, tasub kaaluda ka taastamist. Sel viisil on võimalik välja vahetada kogu ahju sisu ja pikendada ahju kestvust uute tarvikute kaudu.

Tegime ilusa soometüüpi ahju Audrus. Klient soovis heledamat lahendust, mille tagasime valge segu ja heleda kivi tooniga. Tulemus väga soe tuba ja ilus ahi.

Üks ilus ahi sai tehtud Lahmuse külla, Tasuja tallu.
Seekord klient soovis Eesti Kivi. Pakkusime lahenduseks Wienerbergeri punast tellist ja nagu ikka, valge seguga, mis annab tööle väga südantsoendava ja armsa välimuse. Klient ja ka meie ise jäime tulemusega väga rahul. Seekord on ennast ka Tulevana isiklikult pildile pannud (istumas väljaulatuval osal).

Image